Újra tavasz, így ismét Equus Napok

Utolsó módosítás: 2018.04.26 17:14

2018-04-08

Újra tavasz, így ismét Equus Napok – Hatalmas érdeklődéssel zárult az egyetemisták körében is nagy népszerűségnek örvendő Equus Napok eseménysorozat, amely az Állatorvostudományi Egyetem legnagyobb szabású hallgatói rendezvénye. Idén egy héten keresztül megszámlálhatatlan programmal várták a szervezők az egyetem diákjait: sportmérkőzések, előadások, vizes vetélkedők, „Bos Major” választások, futóversenyek és persze az elmaradhatatlan felvonulás színesítette az egész héten át tartó mulatozást.

A rendezvénysorozat másik kiemelkedő momentuma az International Day, amelynek alkalmával a különböző nemzetiségű egyetemisták a park más-más területein vertek tábort, kitűzték lobogójukat és az országukra jellemző finomságokkal kínálták a résztvevőket.

Az idei felvonulás most először egy nemes ügy népszerűsítéséért, az állatvédelemért menetelt az egyetem kampuszától a kollégiumig.

Az eseményen készült fotók elérhetőek az alábbi linkre kattintva.