2017/18 őszi félév fakultációk

Élettani és Biokémiai Tanszék Élettan Hirdetmények 2017/18 őszi félév fakultációk

z Élettani és Biokémiai Tanszék a 2017/2018. tanév őszi félévében a következő fakultatív tantárgyakat hirdeti meg:

Fakultáció Oktató
A sejtek élettana (E-learning) Dr. Bartha Tibor
Bioinformatika  Dr. Bartha Tibor
Tudásátadás új formái és eszközei az állatorvosképzésben – gyakorlati példákkal Dr. Mándoki Míra, Dr. Tóth István, Dr. Szilasi Anna
Génsebészet Dr. Mátis Gábor

A fakultatív tárgyakra való jelentkezés a Neptun rendszeren keresztül történik.

Kérjük, hogy a Sejtek élettana című fakultatív tárgyra a hallgatók a kódjukkal a honlapunkon is jelentkezzenek.

A tárgy angol nyelvű anyaga honlapunkról letölthető, https://univet.hu/hu/vetphysiol/elettan/fakultativ-targyak/a-sejtek-elettana/

amelyből önálló felkészülés után egy magyar nyelvű, feleletválasztásos teszt zárja a tárgyat. A teszt megírására november végén, egy később meghirdetett időpontban kerül sor. Személyes konzultációra igény szerint lehetőség van.

Prof. Dr. Bartha Tibor

tanszékvezető

Budapest, 2017. szeptember 5.